SEMINAR [POLISH]

groupmind

Z okazji pierwszego warszawskiego festiwalu improwizacji teatralnej postanowiliśmy na tę dziedzinę sztuki popatrzeć inaczej i przybliżyć zainteresowanym jej praktyczne zastosowanie.

Zapraszamyy na bezpłatne wydarzenie towarzyszace WIFe2017 – seminarium, które połączy tematykę improwizacji teatralnej z tematyką prowadzenia organizacji i rozwijania kompetencji miękkich wśród pracowników. Seminarium przeznaczone jest dla przedstawicieli działów HR, komunikacji wewnętrznej i szkoleń w firmach, organizacjach i instytucjach.

✔✔Temat: ZGODA I AKCEPTACJA – Praktyczne wykorzystanie technik improwizacji teatralnej do poprawy funkcjonowania organizacji
✔✔Miejsce: Klub Komediowy, ul. Nowowiejska 1/3
✔✔Data: 23 lutego od godz. 9:00 do 12:00

Skupimy się na przedstawieniu technik improwizacji teatralnej w kontekście poprawy jakości funkcjonowania organizacji oraz rozwijania kompetencji miękkich pracowników. Podczas wydarzenia uczestnicy poznają historię i praktyczne zastosowanie improwizacji oraz jej wpływ na funkcjonowanie w miejscach pracy. Następnie po kolei prezentowane będą kluczowe zagadnienia, których dotyczyć będzie część teoretyczna i warsztatowa:

☞ Poprawa komunikacji
☞ Stawianie na partnera/zespół
☞ Pobudzanie kreatywności, bycie podekscytowanym

Część praktyczna będzie obejmowała ćwiczenia, które wykonujemy na co dzień z uczestnikami naszych warsztatów.

✔✔Zapisy:
Liczba miejsc na seminarium jest ograniczona. Aby wziąć udział, należy wysłać wiadomość na adres seminarium@groupmind.pl do dnia 17.II.2017. W e-mailu prosimy o następujące informacje dotyczące uczestnika(ów):

Imię i nazwisko, Nazwa firmy, Numer telefonu kontaktowego.

✔✔Organizatorzy:
GroupMind jest częścią Szkoła Impro – największej w Polsce instytucji uczącej technik improwizacji. GroupMind jest zorientowany na działania skierowane do firm, organizacji, instytucji – każdego miejsca, w którym warto ofiarować ludziom nową energię do pracy i działania.

✔✔Więcej informacji:

Szkoła impro dla organizacji

https://www.facebook.com/events/1877105255899626/